ERASTATA
Pildome Jūsų svajones ir kuriame Jus supančią gražią aplinka, taupome jums brangų laiką ir pinigus!

 

APIE MUS

          Mūsų įmonė vykdo statybos, vidaus ir išorės apdailos darbus, pilną ir dalinį remontą. Pilnai įrengiame naujai pastatytus ir renovuojame senos statybos butus, namus ir administracines patalpas. Darbus atliekame pagal iš anksto parengtas ir su klientu suderintas darbų sąmatas ir partnerystės susitarimus. Visada siekiame, kad klientų lūkesčiai būtų patenkinti, todėl visos mūsų įmonės teikiamos paslaugos atliekamos profesionaliai ir kokybiškai nuo A iki Z. Siekiame ilgalaikio rezultato, tad darbus atliekame kokybiškai, nepriekaištingai ir tam naudojame tik  kokybiškas medžiagas.. Darbus atlieka patyrusi, motyvuota ir patikima komanda.

  Garantuojame Jums kokybišką ir tvarkingą darbą.

Kreipkitės į mus ir mes nuoširdžiai Jums patarsime statybos – remonto ir apdailos klausimais !!!

VISI VIDAUS, IŠORĖS APDAILOS DARBAI IR KOKYBIŠKOS REMONTO PASLAUGOS. 

Vidaus darbai:

  • ·        patalpų paruošimas darbams, demontavimo darbai, gipso kartono pertvarų montavimas, pakabinamųjų lubų montavimas, lubų lyginimas, glaistymas, gruntavimas, dažymas, tapetų klijavimas, metalo konstrukcijų valymas ir dažymas. 

·        hidroizoliacija, plytelių klijavimas ( viduje ir lauke )

·        durų ir langų montavimas, laminato, parketlenčių montavimas, grindjuosčių montavimas, parkėto grindų šlifavimas, alyvavimas ir lakavimas.

·        sienų šiltinimas, sienų tinkavimas, grindų betonavimas.

·        grindų šildymo sistemos įrengimas, santechnikos darbai.

·         elektros instaliacijos montavimo, apsaugos sistemos instaliavimo darbai, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų įrengimas.

Išorės darbai:

·        Tvorų, terasų ir pavėsinių įrengimas.

·        fasado šiltinimas, fasado dažymas, balkonų, laiptų hidroizoliacija, plytelių klijavimas, dekoratyvinis tinkavimas ir kiti darbai.

   Teigiamo darbų rezultato kuo ilgesnį laiką galima tikėtis tik tuo atveju, jei apdailos darbai yra atliekami su kokybiškomis medžiagomis. Mūsų komanda, padės parinkti tinkamiausius sprendimus, medžiagas ir juos sėkmingai įgyvendinti.